Mieszkania Aleja Pokoju Kraków

Oferujemy mieszkania o różnej wielkości, zatem osoby, które mieszkają same, czy też duże rodziny znajdą mieszkanie odpowiednie do swoich indywidualnych potrzeb. Jest to doskonałą oferta dla osób które chcą się szybko wprowadzić, lub od razu wynajmować.

Nie będziemy musieli prowadzić czasochłonnego i drogiego wykończania mieszkania. W mieszkaniu „pod klucz” znajdziemy gotowe podłogi, drzwi wewnętrzne, płytki w kuchni i łazience wraz z sanitariatami. Można wprowadzać się od razu po otrzymaniu kompletu kluczy. Osoby które dużo pracują i nie mają czasu szukać ekipy która wykona dla nas wszystkie prace z pewnością docenią tego rodzaju rozwiązanie. Obecnie chyba każdy kto robił remont czy też wykańczał mieszkanie w stanie surowym wie jak trudno o fachową i terminową ekipę budowlaną. Dodatkowo należy brać p[od uwagę dodatkowe koszty. Doświadczony deweloper, z pewnością dołoży wszelkich starać aby mieszkanie wykończone było w najwyższym standardzie. Ważne są nie tylko eleganckie płytki w łazience, ale także właściwe podłączenie sanitariatów, i jakość wykonania.

Wiele elementów których nie widzimy na co dzień, jak przykładowo instalacja elektryczna która wykonana jest we wszystkich mieszkaniach przez tą samą ekipę z pewnością będzie pewniejsza. Warto brać to pod uwagę jeżeli zależy nam na czasie, przykładowo osoby, które chcą wynająć mieszkanie, mogą od razu zacząć zarabiać i liczyć zwrot z inwestycji. W przypadku długich opóźnień w wykończeniu, zyski z inwestycji mogą zacząć wpływać dopiero po wielu miesiącach. Także osoby które sprzedają stare mieszkanie chętnie wybierają mieszkania „pod klucz” do których można szybko się wprowadzić. Warto także pamiętać iż deweloperzy posiadają wysokie rabaty w hurtowniach budowlanych, przez co koszt wykończenia w ich przypadku jest dużo niższy. Współpracują także z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami budowlanymi, które wykonują pracę bez zbędnych opóźnień. Przed zakupem klienci mogą uzgodnić wiele szczegółów wyglądu mieszkania, będzie to bardzo wygodne, ponieważ każdy ma swoje preferencje, co do wyglądu i funkcjonalności mieszkania.

Inwestycja Aleja Pokoju w Krakowie

Oczywiście można dokonać różnego rodzaju poprawek w projekcie, można połączyć salon z kuchnią, cz też w niektórych przypadkach połączyć ze sobą mieszkania. Cały budynek posiada bardzo dobre ocieplenie, dzięki czemu zmniejszają się koszty i zmniejszają się rachunki za ogrzewanie, w dłuższej perspektywie czasu jest to bardzo korzystne. Duże balkony i tarasy w zależności od metrażu mieszkania z pewnością są dużą zaletą oferowanych mieszkań. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń, którą docenimy zwłaszcza latem.